הובלות דירה

 

הובלות דירה זה עסק שיכול להיות אחד הדברים היותר מהנים בחיים שלנו או אחד הדברים היותר מעיקים. בשלב כזה או אחר של החיים שלנו אנחנו צריכים להיפרד, לפחות פעם אחת בחיים שלנו (אלא אם כן אנחנו גרים עם ההורים עד אין-סוף) מדירה שגרנו בה ולעבור לדירה חדשה. המעבר הזה עשוי להיות דבר מרגש, מפחיד ולעיתים מסקרן- לעבור למקום חדש, אווירה חדשה, עם אנשים חדשים שיהיו השכנים שלנו ובעצם, עבור אלה מאיתנו שזו הפעם הראשונה שהם גרים לבד, החופש והעצמאות שבאים עם האחראיות.

 

מי צריך הובלות דירה?

אין זה משנה אם אנחנו עוברים לדירה משל עצמנו בתור עצמאים טריים או ותיקים, עוברים לדירת שותפים- בין אם אלה שותפים שאנחנו מכירים או זרים מוחלטים, אם אנחנו עוברים לדירה עם בן או בת הזוג שלנו או שאנחנו פשוט עוברים למקום כי מצאנו דיל יותר טוב- דירה יותר גדולה, יותר זולה, יותר איכותית- חלק מהאפשרויות או כולן גם יחד.

דבר אחד נשאר זהה- העברה של החפצים שלנו. אלא אם כן אנחנו רוצים לעשות התחלה חדשה (בין אם מתוך רצון או שאין לנו, משום מה, ברירה), סביר להניח שאנחנו רוצים להעביר את החפצים שלנו איתנו- חפצים שגדלנו איתם, לחלקם יש ערך סנטימנטלי כזה או אחר, ובסופו של דבר הרבה יותר משתלם לנו כלכלית להעביר איתנו את החפצים שלנו במקום לקנות חדשים. פה נכנסת לתמונה הובלות דירה.

 

הובלות דירה בעצם מאפשרות לנו להעביר את החפצים שלנו בקלות וביעילות ממקום שבו הן היו למקום שבו אנחנו רוצים שהן יהיו. הובלות דירה נותנות לנו את האפשרות להעביר את החפצים שלנו כך שלא נצטרך לקנות חדשים ונוכל להסתדר עם מה שקיים וכבר שייך לנו.

 

האם באמת צריך הובלות?

בעוד ישנה האפשרות שנוכל לעשות הובלות דירה בעצמנו ע"י כך שנשכור טנדר, משאית או אפילו נשתמש במכונית הפרטית (לאלה שבאמת אין להם תכולה שלמה של בית להעביר), סביר להניח שהאפשרות הזאת פחות טובה- אלא אם באמת מדובר במצב ממש נוח (כמו מעט חפצים קלים שאפשר להעמיס במכונית הפרטית ולנסוע), יש סיכוי שנעדיף אנשים שמתפרנסים מכל העסק הזה- הובלות דירה זה לא תמיד עסק פשוט- לא מבחינת הזמן שלוקח לנו להעמיס את כל העניין ולא מבחינת כאבי השרירים שעשויים להיות לנו בעקבות זה. עבור אנשים שזו הפרנסה שלהם ויכולים לתת לנו ביטוח על החפצים שלנו זה כבר מציאות- במקום שאנחנו נעשה את העבודה השחורה כדי לחסוך כמה פרוטות אנחנו אומנם משלמים מעט כסף אבל בסופו של דבר זה עשוי להשתלם לנו, הן מבחינת הזמן שאנחנו חוסכים והן מבחינת כאבי הראש וכאבי הגב שהיו יכולים להיות לנו אחר כך.

 

 

 

1
2
3
4
5
6
להגדלה
קופון